Participanți

ÎNSCRIEREA PE SITE S-A ÎNCHEIAT!

 

Marele Premiu al Orașului Slănic-Prahova

Copile 2

  1.  Kore Denisa
  2. Antal Emma Iulia
  3. Stamburici Cristiana Gabriela
  4. Stamburici Cristiana Gabriela
  5. Rusu-Eremia Bianca-Ioana
  6.  Saioc Andreea Florentina

Copii 2

  1. Georgescu Albert Gabriel
  2. Partoaca David   
  3. Jiga Cristian
  4. Bacila Door Antonio
  5. Grigore Catalin George
  6. Petrescu Alex
  7. Popa Petru

Copile 1

  1. Corbu Alecsandra Raluca Andreea
  2. Dragoi Adriana Gabriela
  3. Costiuc Ioana Claudia
  4. Hudea Alexandra Maria
  5. Comnac Diana Elena
  6. Neagu Andreea Gabriela
  7. Balan Ana
  8. Stoica Bianca

Copii 1 

  1. Negoita Dragos Mihai
  2. Prasneac Alexandru
  3.  Mihailescu Matei
  4. Balint Cristo
  5. Ciontoiu Schiau Alexandru
  6. Chelariu Nicusor Andrei

Junioare 3

  1. Gavrila Cosmina
  2. Stoia Denisa
  3. Stanga Denisa Maria Carmen

Juniori 3

  1.  Kore Robert Petru
  2. Rusu Mihaita
  3. Turcu Ovidiu
  4. Neagu Alexandru Cristian
  5. Ciobanasu Marian
  6. Dan Raul Manuel
  7. Scarlat Marius Sorin
  8. Vasile Adrian Iulian
  9.  Iluca Sorin
  10. Gavrila Razvan

Junioare 2

  1. Burlacu Ana-Maria
  2. Ioani Mihaela

Juniori 2

  1. Lupu Andrei
  2. Bratu Mihai
  3. Tăbăraș Florin Răzvan
  4. Iacob Ionel
  5.  Sandu Alexandru

Junioare 1

  1. Viziteu Loredana
  2. Apostol Paula
  3. Corbu Violeta Larisa

Juniori 1

  1. Bogdan Ion Dragos
  2. Liscan Catalin
  3. Bularda Gabriel
  4. Radoi Marius

Tineret Fete

  1. Galiteanu Carmen Teodora

Tineret Băieți

  1. Rusu Dorin Andrei
  2. Ivanescu-Gliga Andrei

Seniori Fete

  1. Bercea Alina

Seniori Băieți

  1. Lihaciu Stefan
  2. Ghitea Robert
  3. Bratu Victor-Florin
  4. Mantaluta Constantin- Dan
  5. Raus Radu Adrian
  6. Ratundu Ilie
  7. Ciuciu Ioan Dionisie
  8. Suhani Cătălin
  9. Atanasoaei Catalin Constantin
  10. Zinca Alin Ionut
  11. Coman Paul

 

Campionatul Național de Alergare Montană (Selecție)

Juniori 1 

  1. Pascu Georgian
  2. Iacob Ionel
  3.  Liscan Catalin
  4. Lupu Andrei
  5. Bularda Gabriel
  6. Pop Sergiu
  7. Radoi Marius
  8. Turcu Marius Sorin
  9. Stefu Lucian
  10.  Stefu Gabriel
  11. Urian Alexandru
  12. Gorbea Cristian

Junioare 1

  1. Corbu Violeta Larisa
  2. Viziteu Loredana
  3. Apetroaie Lacramioara
  4.  Alexia Hecico
  5. Bota Denisa
  6. Blioju Aura
  7. Apostol Paula
  8. Todoran Andra

Tineret Fete

  1. Zudor Iulia

Tineret Băieți

  1. Saulea Bogdan
  2. Luca Gruia
  3. Dumitru Marius
  4. Ksnizsay Levente
  5. Frincu Valentin Ioan
  6. Ivanescu-Gliga Andrei
  7. Oltean Stefan
  8. Plesa Stefan
  9. Dinu Alin
  10.  Pascale Iulian Ionut
  11. Cornila Florin

Seniori Fete

  1. Nenestean Ionela Florica
  2. Popescu Laura
  3. Popa Roxana
  4. Petrescu Alina Nicoleta
  5. Botezan Mihaela
  6. Dobrita Ionela
  7. Baltoi Adela
  8.  Cioveia Mihaela
  9. Contenciu Corina

Seniori Băieți

  1. Berdei Gheorghe
  2. Coman Paul Tiberius
  3. Raus Radu Adrian
  4. Mantaluta Constantin- Dan
  5. Ratundu Ilie
  6. Bratu Victor-Florin
  7. Laza Marcel
  8. Bogya Tamas
  9.  Morait Dumitru Marian
  10. Purcea Ionut Marian
  11. Nicolae Gheorghe
  12. Ene Dorin Sorin
  13. Purcea Sandu Florin
  14. Damian Bogdan
  15. Balan Marcel
  16.  Kerekes Cosmin
  17. Atanasoaei Catalin Constantin
  18. Suhani Cătălin
  19. Berdei Gheorghe
  20. Mosoiu Cristian
  21. Atanasoaei Catalin

 

Aceasta pagina va fi actualizată în cel mult 48 de ore de la ultima modificare.
Ultima actualizare: 20 aprilie 2018, ora 21:02.

Reclame

Propulsat de WordPress.com.

SUS ↑

%d blogeri au apreciat asta: